Dodržování domovního řádu – hlučné práce

Vážení vlastníci,

v posledních dnech probíhají v našem domě hlučné práce (zejm. vrtání), a to i v neděli.

V souladu s domovním řádem mohou být prováděny hlučné práce prováděny pouze v pracovní dny od 8:00 do 20:00 hod. a v sobotu v době od 10:00 do 18:00 hod. Stavební práce nesmí probíhat v neděli a v době státních svátků.

V souvislosti s prováděním hlučných prací prosím o respektování níže uvedených ustanovení Domovního řádu (viz http://dumkonvalinka.cz/dokumenty-ke-ztazeni/).

Uživatel jednotky, který plánuje provádět ve své jednotce hlučné práce trvající déle než jednu hodinu za jeden den nebo méně než jednu hodinu za jeden den, ale po více než sedm po sobě jdoucích dnů, je povinen informovat písemně nebo emailem o svém záměru výbor a uživatele sousedních jednotek (vyvěšením na nástěnku). V této informaci uvede předpokládaný časový rozsah hlučných prací a telefonní číslo kontaktní osoby odpovědné za dodržování ustanovení tohoto domovního řádu při provádění prací.

Prosím o předání této informace Vašim případným nájemníkům

Děkuji za pochopení.

S pozdravem,

Lukáš Masopust

Výbor SVJ Bermanova 975

Příspěvek byl publikován v rubrice SVJ clanky a jeho autorem je Lukáš Masopust. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *